home

Als u links op het scherm geen rij knoppen ziet, klik dan op het boompje (home).
Kwartierstaat van Magda, Anneke en Thijs Augusteijn Ouders Kind


I




1a
Magda Augusteijn
04-01-1972, Leiden
a.v. programmamaker
1b
Anneke Augusteijn
21-10-1974, Delft
communicatiedeskundige, hbo-docente
1c
Thijs Augusteijn
09-08-1979, Groningen
communicatieadviseur/tekstschrijver




II




2
Eric Anthony George Augusteijn
06-11-1938, Rotterdam
leraar
3
Elisabeth Prins
30-07-1943, Den Haag
lerares
24-06-1969, Leiden





III




4
Johannes Adriaan Augusteijn
15-08-1909, Rilland-Bath
30-01-1972, Rotterdam
bankbediende, leraar
5
Johanna Adriana Iburg
23-07-1912, Rotterdam
05-12-1992, Rotterdam
tekenlerares
30-09-1936, Rotterdam




6
Arie Prins
11-10-1908, Naaldwijk
02-09-1953, den Haag
pensionhouder
7
Andrika Lekkerkerker
04-08-1911, Utrecht
18-05-1988, den Haag
verpleegster, pensionhoudster
05-08-1942, Den Haag





IV




8
Anthony Augusteijn
22-08-1879, Rilland-Bath
10-10-1958, Rotterdam
commies dir. belastingen
9
Maria Elizabeth Walraven
10-07-1882, Rilland-Bath
06-08-1969, Rotterdam
17-01-1907, Rilland-Bath




10
George Hendrik Iburg
29-12-1879, Rotterdam
04-07-1952, Rotterdam
kleermaker, bedrijfsleider
11
Elisabeth Dollee
14-11-1890, Rotterdam
18-03-1984, Barendrecht
14-06-1911, Rotterdam




12
Martinus Prins
31-10-1877, Naaldwijk
19-01-1945, Naaldwijk
13
Magdalena van Vliet
13-05-1881, Naaldwijk
25-08-1953, Delft
31-10-1907, Naaldwijk




14
Gerrit Lekkerkerker
17-07-1878, Polsbroek
20-01-1940, Utrecht
melkzaak
15
Elizabeth Lekkerkerker
08-02-1881, Benschop
03-04-1960, Utrecht
winkelierster
24-12-1902, Benschop





V




16
Adriaan Augusteijn
22-01-1852, Rilland
23-11-1889, Rilland-Bath
koopman, vrachtrijder
17
Leuntje Smallegange
10-08-1850, Kattendijke
27-07-1944, Rilland-Bath
winkelierster
14-05-1875, Rilland




18
Johannis Walraven
18-09-1856, Hoedekenskerke
01-01-1949, Bath
Veldarbeider
19
Maatje de Witte
20-11-1852, Krabbendijke
02-11-1945, Rilland-Bath
24-04-1879, Rilland-Bath




20
Willem Fredrik Iburg
28-10-1855, Rotterdam
26-02-1897, Rotterdam
pakhuisknecht, hagelgieter
21
Louisa Theresia Vrolijk
22-11-1853, Rotterdam
10-04-1926, Rotterdam
27-12-1878, Rotterdam




22
Johannes Adrianus Dollee
01-03-1848, Rotterdam
24-02-1912, Rotterdam
barbier
23
Johanna Wilhelmina Dekkers
10-08-1855, Rotterdam
22-09-1934, Rotterdam
07-06-1883, Rotterdam




24
Arie Prins
24-08-1847, Naaldwijk
21-03-1927, Naaldwijk
25
Maria Monna
10-05-1846, Naaldwijk
18-02-1936, Naaldwijk
16-05-1874, Naaldwijk




26
Martinus van Vliet
03-08-1832, Naaldwijk
07-05-1911, Naaldwijk
27
Maria van Geest
07-04-1844, Naaldwijk
23-02-1923, Naaldwijk
16-09-1876, Naaldwijk




28
Arie Lekkerkerker
1836
19-01-1890, Polsbroek
landbouwer
29
Steventje de With
ca. 1849, Lopik
22-03-1884, Polsbroek
25-03-1875, Lopik




30
Gerrit Teunis Lekkerkerker
03-01-1842, Polsbroek
18-09-1928, Benschop
landbouwer
31
Aartje Lekkerkerker
06-03-1850, Benschop
12-11-1929, Benschop
25-03-1869, Benschop





VI




32
Joost Hagesteijn
27-12-1813, Zonnemaire Bommenede
02-12-1894, Rilland-Bath
arbeider
33
Cornelia van Benden
03-09-1821, St Annaland
23-06-1884, Rilland-Bath
17-12-1840, Rilland




34
Mattheus Smallegange
18-02-1830, Oudelande
08-07-1919, Musselkanaal
boerenknecht, arbeider, evangelist, voorganger
35
Paulina van de Linde
02-04-1822, Kapelle
15-01-1862, Rilland
08-03-1850, Kattendijke




36
Daniel Walraven
23-10-1829, Kattendijke
11-11-1885, Rilland-Bath
37
Maria Elizabeth Klaassen
ca. 1821, Terneuzen
26-12-1897, Rilland-Bath
03-11-1854, Hoedekenskerke




38
Marinus de Witte
09-10-1823
1892
winkelier in Krabbendijke
39
Tona Josina Kanaar
04-08-1827, Yerseke
12-06-1864, Krabbendijke
04-05-1849, Krabbendijke




40
Georgius Hendrikus Iburg
24-09-1821, Zwartewaal
17-02-1892, Rotterdam
bootsman
41
Cornelia van der Reijden
18-02-1828, Brielle
20-11-1911, Rotterdam
04-08-1854, Brielle




42
Johannes Vrolijk
17-05-1825, Rotterdam
26-01-1887, Rotterdam
kleermaker
43
Clara Maria van Essel
11-09-1826, Rotterdam
14-02-1919, Rotterdam
29-01-1851, Rotterdam




44
Matthijs Dollee
12-02-1815, Rotterdam
01-04-1876, Rotterdam
baardscheerder
45
Adriana Elizabeth Gardenier
27-07-1817, Rotterdam
23-09-1870, Rotterdam
16-05-1838, Rotterdam




46
Johannes Cornelis Dekkers
25-08-1826, Rotterdam
01-05-1884, Rotterdam
onderwijzer
47
Barbara Jacoba Weber
29-10-1822, Schiedam
10-05-1910, Rotterdam
02-05-1855, Rotterdam




48
Martinus Prins
24-08-1823, Naaldwijk
24-11-1896, Honselersdijk
49
Jannetje Valstar
24-03-1821, Naaldwijk
25-02-1891, Naaldwijk
30-11-1844, Naaldwijk




50
Cornelis Monna
02-07-1819, Monster
20-05-1888, Naaldwijk
schoenmaker
51
Maria Noordervliet
Naaldwijk
16-05-1849




52
Willem van Vliet
06-05-1796, 's Gravenzande
28-12-1839, Naaldwijk
53
Johanna Monna
17-11-1797, Voorburg
10-01-1870, Naaldwijk
01-05-1824, Naaldwijk




54
Wouter Ariesz van Geest
ca. 1810, Naaldwijk
55
Alida Annetta Willemse
01-10-1809, 's Gravenzande
24-03-1863, Naaldwijk
17-06-1831, 's Gravenzande




56
Gijsbert Lekkerkerker
ca. 1800, Polsbroek-Zuid
57
Annigje Barte Slingerland
ca. 1804, Polsbroek-Noord
07-12-1826, Polsbroek-Noord




58
Florus de With
ca. 1809
12-07-1879, Lopik
59
Willempje Kemp
ca. 1823
10-02-1894, Lopik




60
Gerrit Lekkerkerker
ca. 1811, Polsbroek-Noord
bouwman
61
Marrigje Wink
ca. 1824, Meerkerk
bouwvrouw
27-06-1835, Polsbroek-Noord




62
Gijsbert Lekkerkerker
ca. 1803, Benschop
63
Aartje Oostrom
ca. 1814, Polsbroek-Zuid
02-04-1834, Polsbroek-Zuid





VII




64
Antony Hagesteijn
24-12-1786, Rengerskerke
30-11-1834, Bommenede
canonnier garde côte
65
Jacoba van der Nood
10-04-1794, Rengershoek
08-04-1831, Bommenede
23-07-1813, Bommenede




66
Jacob van Bendem
15-02-1789, St Annaland
01-03-1822, Middelharnis
schippersknecht
67
Elisabeth Elena Kaashoek
ca. 1791, St Annaland
arbeidster
ca. 1820, St Annaland?




68
Adriaan Smallegange
16-04-1793, Ellewoutsdijk
29-05-1844, Ellewoutsdijk
boereknegt, landbouwer
69
Leuntje Wiskerke
15-03-1796, Ellewoutsdijk
31-12-1888, Ellewoutsdijk
28-03-1816, Ellewoutsdijk




70
Leendert van de Linde
1765, Kapelle
22-05-1843, Kapelle
71
Josina Paulisse
1783, Kapelle
04-11-1813, Kapelle




72
Johannis Walraven
11-12-1804, Krabbendijke
15-01-1865, Rilland
rijksveldwachter
73
Leuntje Hoogerheide
28-11-1802, Kortgene
05-11-1832, Kattendijke
17-04-1828




74
Johannis Klaassen
ca. 1796, Terneuzen
24-11-1870, Terneuzen
schipper
75
Janna Huijssen
ca. 1793, Terneuzen
05-07-1858, Terneuzen




76
Cornelis de Witte
10-08-1780, 's Heerenhoek
24-05-1854, Waarde
77
Maatje de Wilde
02-01-1784, Krabbendijke
15-01-1850, Krabbendijke
24-11-1805, Krabbendijke




78
Marines Kanaar
ca. 1789, Middelburg
21-12-1841, Yerseke
Sergeant Majoor 20e Batt., kantoor klerk
79
Adriana van Zoom
ca. 1790, Tholen
12-10-1855, Yerseke
nettenmaakster, naaijster
20-05-1814, Goes




80
Fredrik Willem Iburg
ca. 1787
zeeman, tijdens een reis overleden
81
Maartje van der Zee
31-07-1785, (doop) Zwartewaal
12-11-1859, Heenvliet
14-02-1818, Zwartewaal




82
Marinus van der Reijden
ca. 1791, Brielle
83
Adriana Johanna van den Boogaart
ca. 1791
05-08-1813, Brielle




84
Christoffel Vrolijk
05-08-1787, (doop) Rotterdam
21-02-1858, Rotterdam
schoenmaker
85
Anna Maria Domhof
ca.-02-1780
17-11-1869, Rotterdam
22-05-1816, Rotterdam




86
Gerardus Johannes van Essel
03-07-1804, (doop) Rotterdam
04-08-1875, Rotterdam
timmermansknecht
87
Maria Theresia Louisa Hulstkamp
11-06-1803, (doop) Rotterdam
28-02-1875, Rotterdam




88
Matthijs Dollee
19-08-1775
01-12-1835, Rotterdam
baardscheerder
89 Geertrui Hoogenbrugge




90
Christoffel Gardenier
ca. 1792, Rotterdam
houtdraaier
91
Elizabeth Knepper
ca. 1789, Waddingsveen
19-08-1812, Rotterdam




92
Cornelius Elias Deckkers
01-08-1792, Sluis (Vlaanderen)
04-05-1837, Rotterdam (Kralingen)
winkelier
93
Johanna Willemina Tirion
22-12-1787, Breda
07-04-1848, Rotterdam




94
Pieter Weber
08-11-1796, Schiedam
20-08-1864, Veenhuizen (Norg)
klerk, schrijver
95
Jannetje van Bart
07-08-1796, Schiedam
05-12-1846, Rotterdam
19-10-1822, Schiedam




96
Arie Prins
21-12-1783, 's Gravenzande
25-11-1863, Delft
vlassersknecht
97 Cornelia Arysd. Wessteijn
15-02-1787, 's Gravenzande
24-10-1860, Naaldwijk
09-10-1808, 's Gravenzande




98
Ary Valstar
08-06-1788, Naaldwijk
27-12-1864, Naaldwijk
99 Pieternella van Haren
Maasland
29-11-1812




100 Cornelis Monna
101 Magdalena de Bruijn
09-05-1829




102
Pieter Noordervliet
ca. 1776, Naaldwijk
24-09-1850, Naaldwijk
103
Judina Disselkoen
...-12-1778, De Lier
01-08-1853, Naaldwijk




104 Martinus Leendertsz. van Vliet
20-04-1814, 's Gravenzande
105 Machteld Pleunsd. Noordam
17-11-1818, Naaldwijk




106 Symon Ariesz Monna
21-02-1768, Naaldwijk
09-09-1836, Naaldwijk
107 Leentje Vogelaar
27-12-1804




108 Arij Cornelisz van Geest
109 Arendje van der Sar




110 Nicolaas Willemse
111 Adriana Clazina van der Lingen




112 Gerrit Lekkerkerker
vóór 8-04-1819
113 Neeltje van Lit




114 Gerrit Slingerland
115 Maria Heijkoop




116
Aart de With
ca. 1777
18-05-1857, Lopik
117
Teuntje Bosch
ca. 1777
21-09-1848, Lopik




118
Hendrik Kemp
ca. 1784, Houten
08-10-1850, IJselstein
119
Steventje van Schaik
ca. 1784, Houten
24-03-1829, IJselstein
30-04-1814, Houten




120 Andries Lekkerkerker
121 Marigje Verhoef




122 Andries Wink
123 Elizabeth Slingerland




124 Baltus Lekkerkerker
ca. 1760
10-08-1820, Benschop
125 Annigje Hogendoorn
ca. 1768
29-04-1818, Benschop




126 Pieter Oosterom
ca. 1786, Benschop
127
Annigje Aantjes
ca. 1787, Lopikerkapel
31-03-1811, Benschop





VIII




128
Joost Hagesteijn
17-02-1757, Noordgouwe
16-06-1817, Zierikzee
dagloner, landwerker
129
Neeltje Marinusse Claasse
03-11-1762, Zierikzee
12-02-1816, Zierikzee
05-05-1784, Zierikzee




130 Pieter van der Nood
ca. 1744
20-09-1820, Bommenede
131 Cornelia Imanse de Jonge
ca. 1753, Serooskerke
27-05-1825, Bommenede




132 Cornelis van Bendem
133 Jacoba van der Werf




134 Johannis Kaashoek
135 Hendrina Rijnberg




136
Marinus Mattheusz Smallegange
25-01-1747, Driewegen (doop)
vóór 24-03-1797
landbouwer te Ellewoutsdijk
137
Kaatje Bom
ca. 1751, Ellewoutsdijk
31-03-1828, Ellewoutsdijk




138
Paulus Wiskerke
ca. 1768, Heinkenszand
21-12-1852, Ellewoutsdijk
timmerman, landbouwer
139 Leuntje Nagtegaal
ca. 1766
10-04-1816




140 Adriaan van de Linde
02-01-1791
141 Susanna Barense
07-10-1794




142 Paauwelus Marinusse
12-04-1798
143 Cornelia van Zweeden
27-10-1809




144
Daniel Walraven
17-09-1783, Krabbendijke
10-01-1847, Kattendijke
dagloner
145 Jacoba van den Berge
20-08-1783, Krabbendijke
03-02-1845, Kattendijke
20-04-1803




146
Isaak Hoogerheide
18-05-1769, Colijnsplaat
10-02-1828, 's Heer Hendrikskinderen
147
Maria Assenee
26-11-1775, (doop) Kortgene
Goes




148 Jan Clasen
schipper
149 Maria Mus




150 Anthonij Huijssen
151 Jacoba Leijnsen




152
Jan de Witte
01-03-1751, 's Heerenhoek
ca. 1804
153
Jannetje Moerman
04-05-1755, 's Heerenhoek (doop)
ca. 1800
27-04-1778, 's Heer Arendskerke




154
Klaas de Wilde
1760
155
Maatje van Zweden
Vlake
01-12-1783, Krabbendijke




156 Weijnand Kanaar
ca. 1760
28-03-1833, Middelburg
schoolonderwijzer
157
Tannetje Mol
ca. 1763, Tholen
28-01-1822, Hulst
1784, Sint Philipsland




158
Cornelis van Zoom
ca. 1757
10-07-1830, Goes
schoolonderwijzer
159
Adriana Mol
ca. 1767
24-11-1827, Goes




160 Johan Diederik Iburg
Westkappeln, graafschap Tekelenburg (Tecklenburg, D)
vóór 1828
chirurgijn
161
Jannetje Smit
ca. 1755
27-01-1828, Zwartewaal
29-10-1780, Zwartewaal




162
Teunis van der Zee
26-09-1762, (doop) Zwartewaal
163 Jannetje Dekker




164 Jan van der Reijden
165 Sara Kles




166 Cornelis van den Bogert
167 Joanna Dekker




168 NN
169 Elizabet Vrolijk




170
Piter Dirk Domhof
16-01-1768, (doop) Rotterdam
05-12-1825, Rotterdam
171 Anna Margaretha Steffens(?)
vóór 22-05-1816




172
Gerardus van Essel
06-01-1770, (doop) Rotterdam
19-06-1844, Rotterdam
173 Clara Smeehuysen
13-07-1773, (doop) Rotterdam
28-07-1863, Rotterdam
12-11-1797, Rotterdam




174 Johannes Theodorus Hulstkamp
175 Wilhelmina Catharina Lucardi
15-04-1803, Cool




176
Joseph Dollee
10-05-1724, (doop) Dordrecht
02-07-1808, Rotterdam
177
Maria Rossterk
22-07-1742, (doop) Rotterdam
18-11-1816, Rotterdam
29-08-1762, Rotterdam




180
Simon Gardenier
25-02-1770, (doop) Rotterdam
04-12-1811, Rotterdam
181 Adriana Verbeek
1771, Rotterdam
13-09-1808, Rotterdam
23-05-1792, Rotterdam




182 Simon Knepper
Ham
183 Johanna Adriana de Rooij
Rotterdam
27-06-1779, Rotterdam




184 Paulus Deckers
1765, Breda
185 Helena Janssen
1766, Breda




186 Johannes Franciscus Tirion
187 Maria Quakx




188
Jacobus Weber
1766
25-05-1817, Schiedam
189 Barbara Müller




190
Ary van Bart
1755-1756, Vlaardingen
11-02-1834, Schiedam
Timmerman
191 Adriana Koning
Schiedam
25-04-1805, Schiedam
30-10-1779, Schiedam




192
Klaas Ariesz Prins
19-03-1758, 's Gravensande
07-12-1814, Naalswijk
193 Maria Knoppert
06-01-1757, Monster
26-12-1836




196
Johannes Valstar
21-02-1740, Naaldwijk
17-03-1794, Naaldwijk
197 Jannetje van Tuk
01-08-1745, Naaldwijk
16-02-1817, Naaldwijk
23-06-1771, Naaldwijk




204 Jakob Noordervliet
205 Leentje van Vliet




206
Fincent Disselkoen
...-03-1753, De Lier
17-08-1828, De Lier
207 Sara van der Sloot
30-05-1757, De Lier of 't Woudt
...-03-1790, De Lier
01-05-1777, De Lier




232 Govert de With
233 Eigje Veen




234 Florus Bosch
235 Elizabeth Oskam




236 Dirk Kemp
vóór 10-12-1824
237
Jacoba de Jonghe
ca. 1754
10-12-1824, Houten




238 Willem van Schaik
239 Cornelia Floor




254 Jacob Aantjes
255 Aartje Oskam
ca. 1763
01-02-1819, Benschop





IX




256
Tonis Augstijn
12-12-1722, Noordgouwe
26-12-1801, Zierikzee (begr.)
257 Adriana Joosse Stouten
02-11-1732, Dreischor
16-10-1807, Zierikzee (begr.)
27-08-1753, Zierikzee




258
Marinus Claasz
01-11-1734, Rengerskerke
11-02-1803, Zierikzee
259
Elijsabeth Govertse Beije
15-10-1733, Nieuwerkerk
14-11-1782, Zierikzee
1753




272
Mattheus Cornelisz Smallegange
21-08-1707, Ovezande Driewegen (doop)
273 Catelijntje Leijnsdr van Sagen
ca. 1707, Ellewoutsdijk
ca. 1759, overl. 31 aug 1759 19 okt 1760
01-02-1730, Ovezande (ondertrouw)




274 Teunis Bom
275 Maghalina van den Berge




276
Adriaan Paulusse Wiskerke
12-03-1732, 's-Heerenhoek
277 Jacomina de Keur
Heinkenszand




288
Cornelis Walraven
04-11-1753, Borssele (doop)
22-10-1808, Krabbendijke
schoenmaker
289 Paulintje Coole
1752, Krabbendijke
01-12-1814, Krabbendijke
24-03-1779, Krabbendijke




292 Marinus Hoogerheide
293 Francijntje Izakdr. de Regt




294
Claas Assenee
26-04-1739, (doop) Kortgene
295
Leuntje Jacobsdr. Kieboom
20-10-1736, (doop) Kortgene




304
Marinus de Witte
13-01-1724, Hoedekenskerke
ca. 1753
305
Cornelia Traas
23-04-1728, 's Heer Arendskerke
14-02-1750, 's Heer Arendskerke




306 Cornelis Moerman
307 Bastiaantje Pieterse




310
Adriaan Jacobse van Zweden
20-02-1717, Vlake en Schore (doop)
311 Cornelia Jacobse Sandneet
25-01-1758, Schore




314 Marinus Mol
315 Johanna de Jonghe




316 Christiaan van Zoom
317 Pieternella de Witte




318 Marinus Mol
319 Adriana de Jonge




322 Cornelis Smit
bef 1765
323
Ariaantje Kornelisdr. Landmeter
18-09-1718, (doop) Zwartewaal
vóór 1752




324
Arij van der Zee
26-08-1731, Zwartewaal (doop)
325
Maartje Gouwenaar
15-05-1735, Zwartewaal (doop)




340 Dirk Domhof
't Graafschap Zutphen
341 Anna Burger
04-10-1809, (begr.) Rotterdam
18-06-1766, Rotterdam




344
Antonius van Essel
06-02-1737, (doop) Delft
01-06-1810, Rotterdam
345
Maria van den Toorn
05-03-1735, (doop) Rotterdam
11-02-1814, Rotterdam
18-05-1760, Rotterdam




352 Matthijs Dolle
353 Roelandia van de Meijs




354 Johannes Rossterk
Rijnberk
30-08-1785, Rotterdam
kleermaker
355
Catharina van Batenburg
Rotterdam
20-12-1764, Rotterdam
06-03-1735, Rotterdam




360
Christoffel Gardenier
13-12-1731, (doop) Dordrecht
vóór 1788
361
Maria Baars
02-11-1731, (doop) Zwijndrecht
22-12-1772, (begr.) Rotterdam




376 Joseph Weber
377 NN




380 Egbert van Bart
381 Jannetje van Dam




384
Arij Dirksz Prins
18-12-1718, 's Gravensande
01-04-1790, 's Gravensande
385 Sijtje Ariens van Rijn
12-01-1727
20-02-1802
1746




392
Pieter Valstar
03-07-1695, Naaldwijk
393 Martijntje 't Hart
27-11-1700, 's Gravenzande
26-11-1751, Naaldwijk
16-08-1722, 's Gravenzande




412 Harmen Disselkoen
Wesel, D
413 Judith van Endrom
...-03-1709, Rotterdam
14-05-1747, De Lier




474 Hendrik de Jonghe
475 Adriana de Groot





X




512
Kornelis Augstijn
ca. 1695, Zierikzee?
01-12-1771, Zierikzee
513 Jannetje Jansen
12-05-1722, Zierikzee




516
Claes Abrahamse (Lockaart)
ca. 1694
30-05-1734, Rengerskerke
517
Anna Marijnis Kister
ca. 1694, Kerkwerve




518 Govert Cornelisz Beije
519 Grietje Adriaensen van den \Hoek




544
Cornelis Adriaansz Smallegange
ca. 1670
545 Neeltje Mattheusdr
ca. 1695




552 Paulus Adriaansz Wiskerke
22-09-1697, 's-Heerenhoek
553
Marritje Francoisdr de Kok
19-04-1702, 's-Heerenhoek
22-04-1775, Borssele




576
Daniel Joostz. Walraven
ca. 1715, Borssele
04-11-1767, Borssele
577 Maria Janse Traas
04-05-1743, 's Heerenhoek




588 Jan Claasen Assenee
589 Janneken van Lindonck




590 Jacob Kieboom
591 Maria Strijbos




608
Jan de Witte
19-02-1690, 's Gravenpolder (doop)
na 29-09-1740
609
Adriana Hogesteger
1695, Hoedekenskerke
15-03-1730, Hoedekenskerke
16-02-1718, Hoedekenskerke




610 Pieter Traas
611 Elisabeth Bliek




646
Kornelis Pietersz. Landmeter
08-01-1696, (doop) Zwartewaal
647
Jannetje Claasdr. Admiraal
23-11-1698, Zwartewaal
26-04-1716, Zwartewaal




648
Willem Huijbregts van der Zee
27-08-1702, (doop) Zwartewaal
649
Aaltje Bastiaansd. Kastelein
27-07-1698, (doop) Zwartewaal




650 Teunis Gouwenaar
651 Marijtje Hokke




688
Adrianus van Essel
01-06-1705, (doop) Delft
15-09-1780, (begr.) Rotterdam
Wagenmaker
689
Johanna Bouvaart
30-08-1703, (doop) Delft
14-02-1755, Rotterdam
04-06-1729, (ondertr.) Delft




690
Leonardus van den Toorn
27-06-1683, (doop) Rotterdam
06-07-1743, (begr.) Cool
691
Joanna Nero
29-08-1694, (doop) Rotterdam
26-04-1776, (begr.) Cool
RK
31-12-1724, Cool




710
Adrianus Woutersz. van Batenburg
10-01-1669, Rotterdam (doop)
24-09-1732, Rotterdam (begr.)
711
Maria Daniels Tordeur
04-09-1676, Rotterdam (doop)
16-03-1744, Rotterdam (begr.)
25-11-1698, Rotterdam




720
Hermannus Gardenier
ca. 1700
721
Adriana Vrees
31-10-1700, Dordrecht




722 Pieter Cornelis Baars
723 Jannetje Hendrica Hestorcamp




768
Dirk Claeszn Prins
1690
18-11-1733
769 Maartje Ariens Landershof
16-04-1691, 's Gravensande
1758, 's Gravensande
10-10-1716, Maassluis




784
Willem Valstar
14-10-1668, Naaldwijk
22-01-1737, Naaldwijk
785 Johanna Blom
Wateringen
12-09-1694, Naaldwijk





XI




1024 Tonis Augustijn
ca. 1670
1025 Adriana van den Haan




1032 Abraham Jansse Lockaart
ca. 1641, Bommenede
1033 Arriaantje Robbregts
ca. 1641, Noordgouwe
...-06-1661, Haamstede




1034
Marijnis Leendertse Kister
ca. 1670
vóór 1710, Kerkwerve
1035 Maetje Jans
ca. 1674




1088
Adriaan Smallegange
ca. 1650
1089 Maatje Claesdr
ca. 1644




1106 François de Kok
1674, De Groe
's-Heerenhoek
1107
Petronella Meeuwse
13-11-1667, 's-Heerenhoek




1152
Joost Danielse Walraven
ca. 1685, Ellewoutsdijk
ca. 1744, Borssele
1153 Crina Jansd. Rokus
1744, Borssele




1216
Marinus de Witte
ca. 1665
ca. 1700
herder
1217
Neeltje Gort
04-05-1665, 's Gravenpolder
ca. 1689




1218 Pieter Hogesteger
1219 Levina Antonisse




1240 Cornelis Cornelisse Voortrop van Zweden
1650
1241 Cornelia Paachiers Wagenaar
1717




1292 Pieter Pietersz. Landmeter
vóór 1670
1293
Ariaantje Pietersdr. Hubbing
vóór 1670




1294 Klaas Huigen Admiraal
ca. 1662, Zwartewaal
vóór 1728
1295 Lijsbeth Leendertsdr.
ca. 1662
vóór 1685




1296
Huijbregt Willemszoon
07-11-1677, (doop)
1297 Maartje Pietersd.




1298 Bastiaan Kastelein
1299 Mijntje Arends de Geus




1376 Adam (van) Essel
25-06-1737, (begr.) Delft
1377 Ariaantje Jacobsdr Post
16-12-1736, (begr.) Delft
04-11-1702, (ondertr.) Delft




1378 Carolus Bouvaart
1379 Catharina van Meurs
10-04-1733, (begr.) Delft
28-01-1702, (ondertr.) Delft




1380 Hendrik Ariensz Koorendijker
Alias Van Toorn
1381 Annetje Jans van Os
Alias Scheer
30-01-1673, Rotterdam




1382 Willem Jansz Nero
22-05-1706, (begr.) Rotterdam
1383
Catharina Vossenhove
04-11-1691, Rotterdam




1420 Wouter van Batenburg
1421 Mayke Cornelis




1422 Daniel Abrams
ca. 1645, Brielle
1423 Catharina Stoffels
ca. 1645, Rotterdam
03-02-1667, Rotterdam




1440 Stoffel Gardenier
1674, Dordrecht
1441 NN




1442 Henrik Vrees
1443 Digna van Pluren




1536
Claes Prins
26-09-1653, Poortugaal
Poortugaal
1537 Soetje Jansdr Hoogstadt
04-12-1678, Poortugaal




1568 Pieter Huijgensz
ca. 1630
1569 NN





XII




2068
Leendert Adriaansz Kister
ca. 1650
ca. 1710
2069 Neeltje NN




2176
Cornelis Smallegange
ca. 1620
2177 Janneke Jans
ca. 1624




2214 Jan Meeuwse
2215 Tenijtje Jans




2304
Daniel Walraven
1663, Ellewoutsdijk
Pluijmgraaf in Heerlijkheid Ellewoutsdijk
2305 Elizabeth Frans




2432 Jan de Witte
ca. 1635
2433 Machlijntje




2434 Jan Gort
2435 Adriaantje Adriaans




2586 Pieter Wesselsz. Hubbing
vóór 1640
2587 Kruiniertje Kornelisdr. Keiser
vóór 1640




2592
Willem Engelbregts
14-05-1651, (doop)
2593 Grietje Huijbregts




2766 Adrianus Jacobsz Vossenhove
ca. 1615, Rotterdam
na 1675
witwerker
Kwartierstaat van Adrianus Vossenhove
2767 Sara Pietersdr
24-01-1644, Rotterdam




3072 Jan Claaszn Prins
ca. 1620, Hoogvliet
26-06-1691, (begr) Poortugaal
3073 Maartje Dirksdr
13-07-1691, (begr) Poortugaal
1652, Poortugaal





XIII




4136 Adriaan Adriaansz Kister
ca. 1630
1682
4137 Grietken Pieters




4352 Adriaan Smallegange
vóór 1600
4353 NN




4608
Pieter Walraven
ca. 1640, Hoedekenskerke
4609 Laurijntje Guiljam
Borssele
01-10-1661




5184 Engebregt Cornelis
5185





XIV




9216 Joost Walraven
ca. 1615
9217 NN




Eric Augusteijn, Schiermonnikoog, NL; E-mail: eric@augusteijn.net
24-06-2014/aug0667k.htm